Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Татуаж губ, брів, повік в Києві

 

       

Самий ненав'язливий тип татуажу очей, який доречний і вдень, і ввечері. "Межресничка" говорить сама за себе: фарбується зона тільки між вій, без вимальовування стрілок або імітації тіней. Погляд виглядає більш відкритим, а вії густими. Такий собі «макіяж без макіяжу».

Акційна процедура Стара ціна Нова ціна
Перманентний макіяж міжвієвого контуру 800 грн. 400 грн.

Татуаж

Татуаж губ

1200 грн.

Татуаж брів

1200 грн.

Татуаж верхньої повіки 

1200 грн.

Татуаж ніжньої повіки 400 грн.
Татуаж верхньої і ніжньої повіки 1200 грн.
Мушка 200 грн.

Корекція брів

300 грн.

Корекция губ 

300 грн.

Корекция повік

300 грн.

 

Поспішайте, тільки зараз діють акційні ціни!

Що ж таке перманентний макіяж?

Неглибоко під шкіру за допомогою спеціальних інструментів вводять барвники, що гарантують відносно стійке зображення. Барвники гіпоалергенні, створені на рослинно-мінеральній основі. Сама процедура практично безболісна, так як проводиться під анестезією за допомогою спеціальних кремів і мазей. Перманентний макіяж займає від 40 хвилин до 2 годин на кожну область, а процес повного загоєння триває приблизно півтора тижні. Татуаж тримається від 6 місяців до 3-5 років. З часом барвники розсмоктуються в шкірі, не залишаючи слідів.

Іноді татуаж вибирають не тільки з естетичних міркувань, а й за медичними показаннями. Наприклад, при сильному випаданні брів і вій або при алергії на декоративну косметику.

Що ж можна підкреслити за допомогою перманентного макіяжу?

Татуаж губ

По-перше, татуаж губ. Можна скорегувати нечітку лінію, яка з'являється після певного вікового рубежу, а також візуально збільшити їх: перманентний контур малюється трохи далі справжнього і, таким чином, губки знаходять бажану форму. При татуажі губ можна обмежитися контуром, а можна зробити повну розтушовку, наповнивши губи кольором.

Татуаж брів

По-друге, татуаж брів. Малюється не суцільна лінія брів, а маленькі штришки, тому брови при татуажі виглядають дуже натурально.

Татуаж повік

По-третє, татуаж повік. Найбільшою популярністю користуються «стрілки». Їх наводять по лінії в основі вій, створюючи ілюзію більш пухнастих і густих вій. Відомо, що ніжна шкіра навколо очей старіє швидше. Татуаж повік дозволить не використовувати косметику щодня і тим самим уповільнити появу дрібних зморшок.

І, звичайно, не забувайте, що будь-яке втручання в організм має деякі протипоказання:

  • ГЕРПЕС. Від нього доведеться позбутися до нанесення перманентного макіяжу: пройти спеціальний курс лікування, який проводять деякі салони краси, і тільки потім вибирати колір майбутніх губ.
  • ВАГІТНІСТЬ. Оскільки процедури проводяться під анестезією, вагітним жінкам не можна робити перманентний макіяж.
  • РОДИМКИ. Не можна підкреслювати випуклі родимки - це може їх пошкодити.
  • ПРОБЛЕМНА ШКІРА. Якщо існує така проблема, як акне, перед відвідуванням салону краси просто необхідна консультація лікаря-дерматолога.

Корекція татуажу: від 150 грн.

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться

Галерея