Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Лазерна епіляція бікіні

 

Сьогодні лазерна епіляція зони бікіні стає особливо затребуваною. Кожна жінка хоче виглядати привабливо, доглянуто, відчувати себе впевнено, але при цьому не може витрачати час на постійне гоління зони бікіні. Та й чоловіки сьогодні все частіше цікавляться такою послугою. Тому популярність епіляції лазером тільки зростає.

Лазерна епіляція зони бікіні - безпечно і безболісно

Крім бажання мати гладку зону бікіні, почуватися комфортно і не витрачати надто багато часу на видалення небажаного волосся, кожна людина турбується і про свою безпеку. Тому кожна людина ретельно вибирає салон краси. В салоні «Лазер Дисконт Центр» в Києві лазерна епіляція бікіні відбувається з використанням професійного устаткування LightSheer. Воно дозволяє якісно, безпечно і безболісно видалити небажані волоски, а також виключає врослі волоски і подразнення. Після епіляції на шкірі не залишаються чорні точки, як після гоління, і вже після першої процедури ріст волосся зменшиться на 30%.
«Лазер Дисконт Центр» пропонує різні послуги епіляції:

  • бікіні неглибоке,
  • міжсіднична складка,
  • зона лобка,
  • сідниці,
  • бікіні глибоке.

Останнє - найпопулярніша послуга, оскільки дозволяє позбутися волосся по лінії трусиків, на статевих губах і міжсідничній складці. При цьому ціни на лазерну епіляцію в Києві залишаються на доступному рівні, дозволяючи комплексний підхід до видалення волосся.

Ціни на лазерну епіляцію в зоні бікіні

ЗОНА БІКІНІ

Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)(15) 255 грн.
Бікіні глибоке (жіноче)(20) 340 грн.
Сідниці 1/2, 1/3 частина(15) 140 грн.
Сідниці жіночі(20) 240 грн.
Сідниці чоловічі(20) 290 грн.
Бікіні чоловіче глибоке(20) 365 грн.
Міжсіднична складка(10) 115 грн.
Лобкова зона (жіноча)(10) 112 грн.
Лобкова зона (чоловіча)(15) 220 грн.

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться

Галерея