Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Лазерна епіляція ніг

 

Настання літнього сезону дівчата особливо чекають - можна надіти легкі сарафани, красиві сукні, вільні шорти. Але такий одяг зобов'язує до ідеально гладких ніжок. У цьому допомагають депілятори, депіляторні креми, бритви. Але будь-який з цих способів не обіцяє тривалого ефекту, займає багато часу, а також викликає подразнення, почервоніння, залишає порізи. І тільки лазерна епіляція ніг допоможе позбавитися постійного гоління і почуватися комфортно, доглянуто і привабливо.

«Лазер Дисконт Центр» у Києві пропонує різні варіанти видалення волосся на ногах:

  • в області гомілки,
  • колін,
  • стегна,
  • внутрішньої частини стегон,
  • пальців стопи,
  • тильної сторони стопи
  • або ж ноги повністю.

Якщо повна лазерна епіляція ніг здасться вам досить дорогою, ви можете спробувати часткову епіляцію, поступово позбавляючись від небажаного волосся.

Варто відразу зазначити, що лазерна епіляція в Києві – це вигідне рішення для кожної дівчини. Замість того щоб кожні кілька днів витрачати багато часу на гоління, а також гроші на креми, ви можете пройти кілька процедур епіляції і забути раз і назавжди про подразнення, вросле або жорстке волосся.

«Лазер Дисконт Центр» пропонує якісну, ефективну, безболісну та гігієнічну процедуру видалення волосся, оскільки використовує в своїй роботі професійне обладнання та косметику. А доступні ціни та знижки на епіляцію стануть додатковим приємним бонусом для кожного клієнта.

Цены на лазерную эпиляцию ног в Киеве

НОГИ

Бедра частично (внутренняя, наружная, задняя)(20) 280 грн.
Бедра (полностью)(30) 385 грн.
Голени(30) 434 грн.
Колени(10) 60 грн.
Ноги полностью (женские)(60) 840 грн.
Ноги полностью (мужские)(60) 800 грн.
Стопы + пальцы(10) 126 грн.

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться

Галерея