Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Лазерна епіляція під пахвами

 

Кожен ставиться до своєї зоні пахв досить педантично. Вона потребує постійного догляду, видаленні волосся, при цьому болісно реагує на бритву або віск, червоніє, а волосся продовжують рости, причому, швидше, ніж на будь-якому іншому ділянці шкіри. Саме тому лазерна епіляція пахв стає єдино вигідним рішенням для безболісного і ефективного видалення волосся.

Здавалося б, гоління пахв не займе багато часу. Проте цей метод має інші недоліки - почервоніння, порізи, сухість шкіри, врослі волоски. До того ж гоління рятує тільки на пару днів. Що стосується лазерної епіляції, то вже після першої процедури ви побачите результат. Переваги епіляції лазером - безболісність, відсутність подразнення, почервоніння, свербіння і цих самих волосків, які можна видалити назавжди.

«Лазер Дисконт Центр» пропонує доступну можливість позбутися щоденного гоління пахв. Лазерна епіляція пахв в Києві здійснюється за допомогою професійного обладнання, яке дозволяє проводити процедуру гігієнічно і безпечно. Ефект процедури вражає - вже після першої епіляції зникають чорні точки після гоління, волосся стає тонше, світліше і уповільнює зростання. В деяких випадках воно просто перестає рости.

Лазерна епіляція не пошкодить шкіру, не викличе запалення, подразнення або почервоніння, зате допоможе вирішити проблему врослого волосся, ефективно і безпечно видалить волосся. В результаті ви отримаєте лише комфорт і впевненість у собі, забудете про бритви і не витрачатимете час і нерви.

Ціни на лазерну епіляцію пахв

Пахви
Пахвові області (чоловічі)(10) 140 грн.
Пахвові області (жіночі)(10) 135 грн.

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться