Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Лазерна епіляція верхньої губи

Дуже часто жінки стикаються з такою проблемою, як «вусики» на верхній губі. Варто відразу зазначити, що гоління обличчя - «доля» чоловіків. При використанні бритви волосся стане лише жорсткіше, темніше і колючим. Депілятори і депіляційні креми теж не надто ефективні. На сьогоднішній день лазерна епіляція верхньої губи є найбільш ефективним і безпечним способом.

Правда і міфи про епіляцію вусиків

Існує безліч міфів про цю процедуру. Але відразу варто зазначити, що лазерна епіляція вусиків - це процес довгий, але результативний. Ефект може настати або відразу, або після декількох процедур, але він буде. Звичайно ж, така процедура може здатися вам дорогою, але якщо поєднати всі гроші, які ви витратите на бритви або креми, а також нерви і час, то епіляція лазером виявиться дійсно вигідним способом.

Епіляція лазером верхньої губи має свою особливість. Лазер діє безпосередньо на фолікул, на цибулину, тим самим руйнуючи її. Але лазер впливає тільки на волосся в стадії росту, а їх на обличчі може бути тільки 50%. Решта 50% можуть перебувати в стали спокою і тільки через 4-6 тижнів «прокинутися». Тому процедур буде потрібно декілька.

Лазерна епіляція вусиків Київ в «Лазер Дисконт Центрі» дозволить вам без особливої шкоди для фінансів провести декілька процедур, щоб повністю позбутися своєї проблеми. При цьому епіляція лазером проходить безболісно і гігієнічно, що особливо важливо для кожного клієнта.

Ціни на лазерну епіляцію вусиків в Києві

Верхня губа(10) 75 грн.

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться

Галерея