Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Манікюр в Києві

Зробити манікюр в Києві якісно і недорого - цілком реально!

Професіональний нейл-майстер потрібен кожній дівчині. Гарні нігті і стильний манікюр – невід'ємна частина і жіночого, і чоловічого стилю. Але знайти такого майстра - не найлегше завдання. Пропозицій тисячі, а до хорошого майстра манікюру ще треба потрапити. І де зробити манікюр в Києві якісно: вдома або в салоні? Зробити манікюр недорого або краще не економити?

Звичайно ж, хороші відгуки в інтернеті або від знайомих – це безкоштовна і ефективна реклама для кожного нейл-майстра. Але портфоліо бути повинно. З нього клієнт зрозуміє ваш стиль роботи, або ж вибере, що саме він хоче бачити на своїх нігтях. Це може бути просто манікюр або ж нарощування нігтів, розпис і так далі.

Наростити нігті або зробити манікюр в Києві за доступною ціною можна у нас!

Багато клієнтів, вибираючи нейл-майстри, орієнтуються на ціни. Початківці майстра, які тільки закінчили навчання і ще не встигли напрацювати досить досвіду, можуть наростити нігті або надати інші послуги за низькою ціною. Природно, хороший майстер не буде коштувати дешево. Але салон краси «Лазер Дисконт Центр» показує новий погляд на нігтьової сервіс.

Ми пропонуємо зробити манікюр в Києві (Академмістечко) і платити менше, але не економити на якості.

Вибираючи нейл-майстра, важливо звертати увагу на безліч моментів: чи задовольняє вас форма, чи не залишилося на кутикулі так званої бахроми, по всім правилам був нанесений лак, яка заточування інструменту і проводилася його стерилізація і так далі. Ці моменти дозволяють відрізнити новачка від майстра, який, для того щоб стати затребуваним, працює творчо і професійно.

Нігті

Ми працюемо

Понеділок - Неділя

09:00 - 20:00

Записаться