Київ, вул.Прилужна, 8
РУСРУС
УКРУКР

Що таке пілінг

Синонімом пілінгу є слово «ексфоліат», а саме слово «пілінг» походить від англійського дієслова: «to peel», тобто «ошкурювати», «сильно шкребти». Цей переклад дуже точно відображає особливу процедуру очищення шкіри, якою і є пілінг. З його допомогою з шкіри видаляють, відлущують верхній ороговілий шар, завдяки чому обличчя омолоджується, оновлюється. Ось що таке пілінг.

До чого призводить пілінг

Пілінг призводить до того, що пропадають ранні зморшки і нерівності, це чиста косметична процедура, улюблена багатьма за ефектний і ефективний результат, який приносить. Самі косметологи часто виділяють саме косметичний, а також механічний пілінг і хімічний. Але в будь-якому випадку пілінг служить для того, щоб зняти верхній «застарілий» шар клітин, які заважають шкірі пройти процес оновлення. Дізнаючись, що таке пілінг, багато потім користуються ним і залишаються задоволеними результатом.

    

Проходьте процедуру пілінгу в салоні для очищення й омолодження Вашої шкіри

Щоб шкіра, яка забруднена через великі пори, а також погане кровопостачання, змогла очиститися, слід регулярно проводити її лущення в салоні краси. Видаляються омертвілі і нежиттєздатні клітини з поверхні шкіри якісними скрабами, тобто спеціальними пілінговими кремами. У них містяться дрібні частинки, що стирають рогові лусочки, які омертвіли. Після цього шкіра набуває ніжну гладкість, стає світлішою.

У пілінгу використовуються різноманітні способи позбавлення від відмерлих клітин.

Пілінг - це не єдина процедура, яка буде робити Вас ще красивішими і доглянутішими. Потрібно приділяти увагу також депіляції воском і вибирати кращі ціни на лазерну епіляцію різних частин тіла в Києві.